טיולים מאורגנים ייחודיים לחו"ל

   

טיולים מאורגנים ייחודיים לחו"ל

טיול מאורגן אינו ברירת מחדל. יש רבים שעבורם הוא חלופה נבחרת ומועדפת. טיול מאורגן חוסך זמן וכסף. הוא משרה ביטחון על מי שזקוקים למסגרת תומכת ומגוננת בכלל ובחוץ לארץ בפרט. הוא מאפשר להפיק ולמצות את המרב ואת המיטב מהזמן הקצוב והמוגבל - מטבע הדברים  והנסיבות.  טיול מאורגן הוא טיול של דגימות, של טעימות. רואים בו קצת מהכול; פוקדים בו את המקומות הייחודיים והאטרקטיביים ביותר במדינות שעוברים בהן במהלכו.

חברה מנוסה המארגנת ומוציאה לפועל מזה ארבעה עשורים טיולים מאורגנים לקבוצות ייחודיות, לרבות גמלאים ונכים, מתכננת עבורכם מסלולים אטרקטיביים במגוון ארצות ויבשות.

עבור רבים, טיול מאורגן הוא האפשרות היחידה לצאת את גבולות הארץ ולהכיר מקומות חדשים. חברת טיולים ותיקה ומנוסה מאפשרת לכם לממש את חלומכם גם אם אינכם מיטיבי לכת וגם אם אתם לא נמנים עם מי שמתכננים לפרטים כל צעד ושעל בחוץ לארץ מבעוד מועד. 

טיול  איכותי וחסכוני

חשוב לציין, כי המסלולים, אתרי הביקורים והמלונות, נבחרים בקפידה. הטיול המאורגן מתוכנן באופן שיותיר גם זמן פנוי, שבו ניתן לטייל ולבלות כאוות נפשכם.
על פי רוב נערך מפגש מקדים של חברי הקבוצה היוצאת לטיול מאורגן, שבו עורכים היכרות עם המדריך או עם המדריכה. המפגש הוא הזדמנות מתאימה לשאול כל שאלה שהיא בהקשר הטיול ובכך למנוע , ככל שניתן מבעוד מועד, אי הבנות.

אחד היתרונות של חברה ותיקה ורבת ניסיון הוא באפשרות "לתפור" עבור קבוצות מיוחדות טיולים לפי צרכים ורצונות. מדריכיה המקצועיים של החברה ייענו ברצון לפניות מי מכם שיבקשו לתכנן טיול מאורגן, אשר יינתן בו מענה לרצון ולציפייה הטבעיים לראות את המקומות היפים ביותר שיש למדינות שונות להציע, תוך התחשבות במגבלות המשתתפים.

אחד היתרונות של טיול מאורגן הוא ביכולת התכנון המדוקדקת של ההוצאות, היות שרובן ככולן משולמות מבעוד מועד, לרבות הביטוח. נושא הביטוח הוא נושא חשוב ומרכזי. לא אחת הוא מתברר כנושא המשמעותי ביותר.

טיול בטוח ומבוטח

על מנת לקבל הצעה לפוליסת ביטוח ייעודית, המעניקה כיסוי לכל המצבים האפשריים בכלל ונותנת מענה למי מכם שסובלים ממחלות ידועות בפרט, חשוב ביותר לקבל הצעת מחיר מחברה שמציעה מגוון של פוליסות ביטוח, לרבות- ביטוח נסיעות לחולים.

יש הבדלים בין תכולות הביטוחים המיועדים לקבוצות שונות  כגון: תרמילאים, חובבי ספורט אתגרי, משפחות, טיולי סקי, צעירים ועוד. ברור כי מחיר אטרקטיבי כשלעצמו עשוי או עלול – תלוי – לפתות אתכם, אבל חשוב לברר ולוודא כי במחיר זה כלולים כל הכיסויים החשובים. אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברה ותיקה אשר הביטוח שלה נותן מענה מיטבי לשני פרמטרים חשובים אלה: מחיר טוב וכיסוי מצוין.

אם אתם רוצים ליהנות מחוויית היציאה לחו"ל ומפסק זמן איכותי, מרענן ומרגיע- טיול מאורגן עשוי להיות המענה המושלם לחופשה שהיא, הלכה למעשה, סוג של נופש פעיל. מאחר שיעדי הביקור במקומות השונים ולוח הזמנים גלויים וידועים מראש, מצטמצם למינימום מרכיב  אי-הוודאות. רבים מהיוצאים לטיול מאורגן הם אנשים האוהבים ארגון וסדר ומאוד לא אוהבים להיות נתונים ל "חסדיה" המתעתעים של אי-הוודאות. מה  שעבור חובבי הטיולים האתגריים הוא חלום עבור המעדיפים טיול מאורגן הוא סיוט. טיול נעים לכולם!