כל הדרכים הזולות להתקשר מישראל לחו"ל

   

כל הדרכים הזולות להתקשר מישראל לחו"ל

כרטיס חיוג או סים מקומי? כל הדרכים הזולות להתקשר מישראל לחו"ל

טיול בחו"ל, בין אם הוא קצר או ארוך, יכול להיות מלווה בהוצאות לא קטנות, שחלקן קשורות גם לנושא ההתקשרות. חיוג מחו"ל לישראל, ולא משנה באיזה יעד בעולם מדובר, עשוי לעלות סכומי כסף גבוהים, ובעיקר כשבוחרים במסלול הלא מתאים. אם בעבר אפשרויות החיוג היו מוגבלות, הרי שכיום ישנן דרכים רבות להתקשר

לישראל מחו"ל ובעלויות נמוכות במיוחד. מהן הדרכים הזולות לבצע את החיוג, ומה מאפיין כל אחת מהן? הנה, התשובה:

  • חיוג מחו"ל באמצעות שירות Local03 - בין אם נוסעים לצרפת, לתאילנד או אולי לאוסטרליה, בין אם מדובר בשהות של שבועיים או שהות ארוכה יותר, חיוג מחו"ל לישראל באמצעות שירות Local03 הוא הזדמנות ליהנות מתעריפים אטרקטיביים במיוחד, וללא הוצאות מיותרות. שירות זה מאפשר לקבל ולהוציא שיחות מכל יעד בעולם ובעלות של שיחה מקומית. ניתן לבחור מבין מגוון של מסלולים שונים, המותאמים באופן אישי לצרכיו של המשתמש. במסגרת השירות מקבלים מספר טלפון ישראלי עם קידומת של 03. בנוסף, אפשר לבחור בחבילה של דקות שיחה בתשלום קבוע עם אפשרות להוציא או לקבל שיחות ללא הגבלה.
  • רכישת סים מקומי בשילוב עם כרטיס חיוג מקומי  - דרך נוספת להוזיל את עלויות השיחה היא באמצעות סים מקומי בשילוב עם כרטיס חיוג. אפשרות זו מתאימה למי שנוסע לחו"ל עם טלפון נייד ומעוניין לבצע שיחות לישראל בתדירות גבוהה וכן שיחות מקומיות, בתוך המדינה עצמה. ניתן לפנות אל חברות התקשורת המקומיות ולרכוש דרכן סים מקומי במסגרת מסלול מיוחד או "פרי-פייד" ובנוסף לרכוש גם כרטיס חיוג, המציע תעריפים מוזלים למדינות רבות בעולם, לרבות ישראל. מי שאין לו טלפון נייד, יכול להשתמש בכרטיס חיוג זה דרך כל טלפון נייח אחר וליהנות מעלות שיחה זולה ומשתלמת.
  • שימוש בתוכנות לביצוע שיחות בחו"ל  - ה–Skype היא אחת משיטות החיוג מחו"ל לישראל ומכל מקום בעולם לכל מקום. תוכנה זו מאפשרת לבצע שיחות בין יעדים שונים ובין משתמשי תוכנת ה – Skype בכל העולם. השימוש בתוכנה וביצוע השיחות הוא ללא עלות, אלא אם כן בוחרים לבצע את השיחות מה–Skype אל טלפונים נייחים או ניידים. במידה ובוחרים לעשות זאת, יש לבצע הרשמה מהירה ולעדכן אמצעי תשלום. התעריפים המוצעים במסגרת שירות זה נחשבים לזולים גם כן, והשימוש אפשרי מכל מחשב, שבו מותקנת תוכנה זו.באיזו אפשרות כדאי לבחור?
ניתן לראות, ושלא כמו בעבר, שישנן לא מעט שיטות חיוג, המציעות התקשרות לישראל מחו"ל בתעריפים זולים במיוחד. כדי לבחור באפשרות הכדאית ביותר, חשוב תחילה להגדיר את הצורך ובעיקר את התנאים הקיימים. למשל, שימוש בתוכנת ה-Skype או תוכנות התקשרות אחרות, רלוונטי במקרים בהם ישנה גישה למחשבים ולאינטרנט. במידה ואין, הרי שאפשרות זו איננה מתאימה. שימוש בסים מקומי או סים שמביאים מישראל, יכול להיעשות במידה ולוקחים לחו"ל טלפון נייד או מתכננים לרכוש אחד כזה. במידה ולא, כרטיס חיוג יכול להיות הפתרון המתאים. בחירה בשירותי Local03 יכולה להתאים לבעלי טלפון נייד וגם למי שיש ברשותו טלפון נייח (מי שנמצא במקום אחד קבוע במשך תקופה).

לצד כל זה, מומלץ לבצע סקר שוק, הכולל השוואת מחירים. כל שירות וכל מסלול מציעים תעריפים שונים, שחלקם גם נקבעים בהתאם ליעד שאליו נוסעים ובהתאם לאופי השימוש. סקר שוק יאפשר לכם לבחון את האפשרויות הקיימות, תוך התייחסות לתנאיה של כל אחת וגם לעלויות הנדרשות במסגרתה, לרבות תשלומים קבועים שיש לשלם וגם תעריף דקת שיחה נכנסת או יוצאת.

למידע נוסף על שירות Local03