יתרונות השכרת רכב בחו''ל

   

יתרונות השכרת רכב בחו''ל

ארצות הברית ידועה כארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות – לפחות כאשר ההתניידות בה אינה מהווה קושי. כתוצאה, מרבית האנשים הנוסעים לטייל בארצות הברית עושים זאת באמצעות רכב מושכר, המאפשר להם לראות את כל מה שיש לתת יבשת הזו להציע, על פי הרצונות ובקצב שלהם.

אז למה להשכיר רכב בארה''ב?

הסיבה העיקרית בגינה בוחרים לבצע השכרת רכב בארצות הברית, מיותר אולי לציין, נובעת מגודלה העצום. מסלול טיול בארצות הברית כולל גיחה ללא מעט ארצות, וביקור ברשימה אינסופית של אתרים. ברור שכאשר מסתמכים על תחבורה ציבורית, חלק ניכר מהאפשרויות מתבטלות להן. אפילו כאשר ההתניידות היא אפשרית, היא גוזלת זמן רב, שהופך ליקר ביותר בטיולים עמוסים מהסוג הזה.

ארה''ב מציעה מכל טוב, וכל אדם המגיע אליה בוחר במסלול משלו – אשר מתאים כמו כפפה לרצונות ולתחומי העניין שלו. היות ואין מסלול סטנדרטי של טיול בארצות הברית, נדרש למצוא פתרון המאפשר גמישות, אולי אפילו ספונטיות. ורק השכרת רכב תציע את אלה.

כך מבצעים את ההזמנה

השכרת רכב בחו''ל אינה חייבת להיעשות כשנמצאים שם מבחינה פיזית. למעשה, המלצה ברורה של מרבית יודעי הדבר בתחום מתייחסת לכך שרצוי לבצע את ההזמנה שבועות, ואולי אפילו חודשים, מראש. בדרך זו, ניתן לסקור היטב את ההצעות השונות של חברות ההשכרה (כפי שנראה בהמשך), לפעול ללא לחץ מיותר במדינת היעד ואפילו לחסוך לא מעט שעות חשובות בחיפושים אחר הרכב המושכר. ניתן לבצע את השכרת הרכב באתר rentdirect  המאפשר להשוות בין ההצעות של מרבית החברות הגדולות במטרה למצוא את ההצעה הזולה ביותר.

כאשר מבצעים את הבדיקות מוקדם ככל האפשר, קל יותר למצוא גם את ההצעות המשתלמות יותר. חברות רבות מציעות תעריפים מוזלים לאנשים הממהרים לבצע את הזמנת כלי הרכב. מן הצד השני של המשוואה, ככל שמתקרבים למועד הטיסה, הרי שלא רק הלחץ של הנוסעים עשוי לעלות – אלא גם תג המחיר הנדרש עבור ההשכרה.

הסוגייה הכלכלית

השכרת רכב בארצות הברית אינה בהכרח דבר זול – אחרי הכול, מדובר פה לרוב על תקופות של מספר שבועות לפחות. לכן, חשוב מאד להשקיע את מירב המאמצים בבחירה של סוג הרכב המושכר, כמו גם החברה אשר תעניק את השירות החיוני הזה. יש לכך, מיותר לציין, גם השפעה כלכלית שאינה מבוטלת כלל.

לכן, הנטייה של ישראלים רבים היא לחסוך ככל האפשר. אין בהכרח הכוונה להתפשרות על סוג הרכב ולבחירת רכב בקטגוריה הזולה ביותר, אלא להשוואת מחירים מקיפה בין החברות השונות. פערי המחירים בתחום מגיעים לעשרות אחוזים, דבר שמתבטא, בצורה מעשית, באלפי דולרים. השוואה פשוטה, הנעשית כיום באמצעות האינטרנט, יכולה לחסוך הון תועפות, ולסייע בבחירה המושכלת של כלי הרכב.
ראוי לתת את הדעת גם על טיב החברה שמציעה את ההשכרה בפועל. לרוב, רצוי לבחור בחברות גדולות בעלות פריסה בינלאומית. הן נחשבות לא רק לאמינות בכל קנה מידה, אלא גם מאפשרות סל רחב של שירותים בכל מדינות העולם. אלה יכולים לסייע מאד במהלך הטיול בארצות הברית.