ביטוח נסיעות לחו"ל Go!Safe
 

כללית חול מציעה לכם ביטוח נסיעות לחו"ל

מחפשים ביטוח נסיעות לחו"ל שיכסה אתכם מכל כיוון לקראת הנסיעה שלכם לחו"ל? 


היום יש שפע של חברות אשר מציעות לכם פוליסות שונותשל ביטוח נסיעות לחו"ל. אחת מהחברות האלה היא קופת חולים כללית. כמו מרבית אזרחי מדינת ישראל, סביר להניח שגם אתם מבוטחים בקופת חולים מסוימת. אם אתם מבוטחים דרך קופת חולים כללית, או לחלופין חושבים לעבור אליה - כדאי בהחלט לבדוק את האופציות של ביטוח נסיעות לחו"ל אשר היא מציעה למבוטחים שלה. הפוליסות עצמן של כללית חול מבוצעות למעשה על ידי חברת הביטוח כלל (חברה בעלת ניסיון רב בתחום של ביטוח נסיעות לחו"ל), כאשר קופ"ח כללית משמשת כמתווכת בין המטיילים לבין חברת הביטוח.
 

לבחור את המסלול שאתם צריכים

יצרתם קשר עם קופ"ח בנוגע לרכישת ביטוח נסיעות לחו"ל. מכאן תצטרכו למעשה לבחור בין שלוש פוליסות ביטוח שונות. מדוע יש שלוש פוליסות שונות של ביטוח נסיעות לחו"ל?
הסיבה לכך היא, שאוכלוסיית הנוסעים לחו"ל איננה אחידה, וקיימים מספר הבדלים בין הנוסעים השונים. על כן קופ"ח כללית מציעה שלוש פוליסות שונות של ביטוח נסיעות לחו"ל: הראשונה נקראת "ביטוח נסיעות כללית חו"ל", השנייה נקראת "ביטוח נסיעות כללית משופרת", ואילו השלישית נקראת "ביטוח נסיעות כללית אתגרית". כל אחת מהן, כפי שתקראו בהמשך, נועדה לתת כיסוי שונה במקצת עבור אוכלוסיית הנוסעים. הסדר שבו פירטנו את הפוליסות גם הוא על פי טווח הכיסוי שלהן - ביטוח נסיעות כללית חו"ל היא פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל הבסיסית ביותר שכללית מציעה, הפוליסה השנייה כוללת כיסוי רחב יותר, והשלישית את הכיסוי הנרחב ביותר.
 

להכיר את שלוש הפוליסות

  1. ביטוח נסיעות כללית חו"ל - כאמור, זוהי הפוליסה הבסיסית של ביטוח נסיעות לחו"ל. פוליסה זו מתאימה לאנשים בריאים עד גיל 75, ללא עבר רפואי בעייתי, שיוצאים לנופש שלא יכלול בתוכו פעילות אתגרית על שלל סוגיה. ביטוח נסיעות לחו"ל מסוג זה מתאים למשפחה שרוצה לטוס לחו"ל, לזוגות צעירים, או פשוט לכל אדם שיוצא לנופש רגיל, נטול פעילויות מאתגרות, ורוצה ביטוח טוב שיכסה את כלל המצבים. ביטוח זה מכסה טיפולים רפואיים שונים, אבדן של כבודה, ביטול או קיצור של טיסה, בקיצור - את כל מה שצריך.
  2. ביטוח נסיעות כללית משופרת - זוהי כבר פוליסה מתקדמת יותר של ביטוח נסיעות לחו"ל. באופן עקרוני, פוליסה זו של ביטוח נסיעות לחו"ל מיועדת לשלוש אוכלוסיות שונות: הראשונה היא אנשים בעלי היסטוריה של מחלות שונות. השנייה היא נשים בהריון, והשלישית היא - כל שאר האנשים שפשוט רוצים לדעת שהביטוח שלהם מכסה טווח רחב יותר של מצבים. בעיקרון פוליסה משופרת כוללת בתוכה כיסוי רחב יותר של טיפולים רפואיים, בתקרת סכום גבוהה יותר, ואף תקרת סכום גבוהה יותר עבור ביטולי טיסות או קיצורן. ברור שהתשלום עבור ביטוח נסיעות לחו"ל של כללית משופרת הוא יקר יותר - אך הוא גם מכסה יותר מצבים בסכומים גבוהים יותר.
  3. ביטוח נסיעות כללית אתגרית - זוהי פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל שהיא המקיפה ביותר המוצעת לכם ע"י ה"כללית". כללית חול מייעדת פוליסת ביטוח זו בעיקר עבור אנשים שיוצאים לטיולים הכוללים בתוכם פעילויות אתגריות שונות. בין אם מדובר על טיולי קיאקים, סנפלינג, או כל פעילות ספורטיבית ואתגרית אחרת - הביטוח מכסה אתכם. ביטוח נסיעות לחו"ל עבור אנשים שמבצעים ספורט אתגרי הוא כמובן גם היקר ביותר, אך הוא נועד לכסות את מקסימום המצבים האפשריים, אשר המטיילים הללו חשופים אליהם באופן טבעי.

תאריך יציאה:
תאריך חזרה:
סוג הפוליסה:
בחר את מספר המבוטחים בכל קבוצת גיל
(עד 10 מבוטחים סה"כ)
0-17 18-60 61-70 71-75 76-80