פוליסה מיוחדת של ביטוח נסיעות לחו"ל

   

פוליסה מיוחדת של ביטוח נסיעות לחו"ל

אתם כבר מתחילים לתכנן את החופשה המושלמת שלכם בחו"ל. יש דבר אחד שמשותף למי שטס רק לנסיעת עסקים של יומיים, ולמי שטס לטיול של חצי שנה בדרום אמריקה - כולם צריכים לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל.

מה זה בעצם ביטוח נסיעות לחו"ל? מדובר בחבילה מיוחדת מאד של פוליסת ביטוח, שמכסה פגיעות ומצבים שונים שעלולים לקרות במהלך השהות שלכם בחו"ל. למה יש צורך בעצם בפוליסה מיוחדת של ביטוח נסיעות לחו"ל? משום שכל פוליסות הביטוח שיש לכם בארץ, יכולות לכסות הרבה מאד מקרים, אבל דבר אחד משותף לכולן (הסתכלו פעם על האותיות הקטנות): כולן תקפות אך ורק בתוך הגבולות של מדינת ישראל. מכיוון ששהות בחו"ל דורשת התארגנות שונה לחלוטין מצד חברות הביטוח, והפעלה של אמצעים מיוחדים שאין בהם צורך בארץ, יש צורך ברכישת פוליסה של ביטוח נסיעות לחו"ל.
 

גם הכיסוי הבסיסי יכול להספיק

פעמים רבות, ביטוח נסיעות בסיסי שנרכש, יכול להתאים למטיילים. למעשה, נראה כי ביטוח נסיעות לחו"ל בחבילה הבסיסית ביותר הוא זה שבסופו של דבר מתאים לפרופיל הטיפוסי של הנופש בחו"ל. רוב הישראלים מתברר, נוטים לטוס לחו"ל בממוצע אחת לשלוש שנים. השהות הממוצעת של ישראלי בחו"ל עומדת כיום על 13 יום, ורוב המטיילים שעושים זאת הם בריאים לחלוטין ללא כל היסטוריה של עבר רפואי בעייתי. זה בדיוק מה שפוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל בסיסית באה בעצם להציע לכם: חבילת ביטוח שיכולה להתאים לאנשים עד גילאי 75, בריאים בנפשם ובגופם, ששוהים בחו"ל למשך מספר שבועות לכל היותר (הטווח של הפוליסה נע לרוב בין 50 ל60 יום).

בואו ונבדוק קצת מה הפוליסה מכסה בדיוק: ראשית, כמעט כל פוליסה של ביטוח נסיעות לחו"ל מכסה טיפולים רפואיים שונים הנדרשים, כולל אשפוז. לכל פוליסה יש תקרת סכום אותה היא מכסה. מומלץ לעשות השוואה בין חברות הביטוח השונות, ולראות איזו חברה נותנת לכם את הכיסוי הגבוה ביותר, בפרמיית תשלום יומית נמוכה יחסית, או לפחות נמוכה פחות מסכומים גבוהים. יש לא מעט חברות ביטוח מקצועיות שמציעות פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל בסיסית, שיכולה לכסות עלות של אשפוז עד מיליון דולר! כל זאת בתשלום של מספר שקלים בודדים ליום, ולרוב מדובר על סכום שיכול להיות נמוך מדולר אחד.
 

דבר לא חסר עבורכם

ביטוח נסיעות לחו"ל מכסה עבורכם גם מצב של אובדן הכבודה שלכם. עבור רוב המטיילים, הכבודה משמעותה בעיקר דבר אחד - הבגדים שלכם. ברוב המקרים המזוודות פשוט מלאות בבגדים, בפרט אם מדובר על חופשה ממושכת. פוליסת ביטוח נסיעות בסיסית יכולה לכסות כמה אלפי שקלים שיוחזרו לכם, במידה והמזוודה שלכם הלכה לאיבוד. הסכום הזה מספק בהחלט גם עבור קניית בגדים חדשים, וגם עבור רכישת מזוודה או תיק חדש. כמובן שאם יש לכם פריט בעל ערך בתוך המזוודה, ביטוח נסיעות לחו"ל ייתן לכם סכום מספק של כסף, על מנת שיהיה לכם החזר לרכישת פריט חדש.

מכל מקום, אם אתם טסים בקרוב לחו"ל, זכרו שבסופו של דבר ביטוח נסיעות לחו"ל מעניק לכם יותר מכל את רשת הביטחון שתמיד רציתם. טיסה נעימה!

לעוד מידע על בחירת פוליסת ביטוח נסיעות