לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל עבור חופשת הסקי הבאה

   

לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל עבור חופשת הסקי הבאה

כל אדם שטס לחו"ל יודע שהוא צריך לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל כדי לכסות שפע של מקרים. נכון שכמעט בכל מקרה, הנסיעה שלכם לחו"ל תסתיים ללא אף תקלה, אבל כולנו מעדיפים לצאת לנסיעה בטוחה, בלי להיות בלחץ, ולכן ממהרים לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל.

הדבר הזה צריך להיות נכון שבעתיים, עבור מי שמתכנן חופשת סקי. סקי הוא כידוע אחד מסוגי הספורט הפופולאריים ביותר שיש. מדהים שישראלים רבים אוהבים לצאת לחופשות סקי, למרות שאין מסורת סדורה של סקי בארץ. אולי דווקא בגלל זה, הסקי נחשב לאטרקטיבי מאד עבור הנוסע הישראלי. ברור שיש צורך לרכוש פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל עבור נופשי הסקי. מה היא כוללת, אם כך?
 

הכיסוי המלא לחופשה

ראשית, ביטוח נסיעות לחו"ל עבור נופשי הסקי, כולל בתוכו את כל מה שכוללת כל פוליסת ביטוח באשר היא, המיועדת לנוסעים לחו"ל. אתם תקבלו כיסוי עבור המטען שאתם לוקחים אתכם, טיפולים רפואיים שונים (על ההרחבה שלהם ניגע בהמשך), ואף כיסוי למקרה שבו אתם צריכים לבטל או לקצר טיסה מסוימת, עקב מוות של קרוב משפחה, מחלה, או כל סיבה מוצדקת אחרת על פי הפוליסה.

ביטוח נסיעות לחו"ל עבור נופשי הסקי כולל בתוכו כמובן גם מוקד שזמין עבורכם במשך כל ימות השבוע, לכל אורך שעות היממה. המוקד הוא בארץ, והוא כמובן דובר עברית. יש פוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל שכוללות אף יצירת קשר חינמי וייעוץ עם רופאים מהארץ, דבר נח מאד, שכן פעמים רבות נופש סקי מתקיים לאו דווקא בארצות שבהן הרופאים הם דוברי אנגלית שוטפת.

עד כאן הכיסוי שכמעט ברור מאליו שניתן לכם. אולם, ביטוח סקי כולל בתוכו עוד מספר מרכיבים מיוחדים מאד. סקי הוא פעילות ספורטיבית ואתגרית לכל דבר ועניין. לכן, לא משנה אם זו חופשת הסקי הראשונה שלכם, או שאתם כבר גולשים מנוסים, ברור שאתם חשופים יותר מהמטייל הרגיל לפציעות ופגיעות שונות.

על מנת שתוכלו לקבל את הטיפול הרפואי ההולם, מומלץ לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל אשר מיועד עבור גולשי הסקי. מה שמייחד אותו הוא בעיקר תקרת הסכום שלו. אתם תוכלו לקבל כיסוי לאשפוזים בסכומים גבוהים במיוחד, כאשר פעמים רבות אפילו אין הגבלה לכמות ימי האשפוז. חשוב לציין, שהעלויות של ביטוח נסיעות לחו"ל עבור נופשי הסקי הוא לא גבוה במיוחד (למרות שתוספות הכיסוי עומדות על אלפי דולרים!), ולרוב מדובר על תוספת ממוצעת של דולר ליום, בהשוואה לפוליסות בסיסיות של ביטוח נסיעות לחו"ל.
כלומר, מדובר בסופו של דבר על תוספת של כמה עשרות שקלים, תמורת תוספת כיסוי של עשרות אלפי שקלים! זאת, רק כאשר אנו מדברים על הכיסוי הרפואי. יש כמובן עוד כמה מצבים שהביטוח מכסה.

לטפל בציוד היקר שלכם

ביטוח נסיעות לחו"ל לחופשות סקי, לא מכסה רק מצבים רפואיים שונים. הרי ידוע לכל, שאם אתם גולשי סקי מנוסים, יש סיכוי טוב שאתם טסים עם ציוד הסקי שלכם. ידוע, כי ציוד סקי עולה לא מעט כסף, וסביר להניח שהשקעתם בו כמה מאות ואף אלפי שקלים. לכן, ביטוח נסיעות לחו"ל יכול לכלול בתוכו גם כיסוי עבור ציוד הסקי שלכם. חשוב מאד! אם אתם רוכשים ביטוח נסיעות לחו"ל עבור נופש הסקי, ציינו בפני חברת הביטוח, כי אתם רוצים כיסוי גם עבור ציוד הסקי שלכם. זה לא דבר המובן מאליו, משום שאנשים רבים מעדיפים לשכור את ציוד הסקי שלהם במקום הנופש.