להזמין ביטוח מהכורסה בבית

   

להזמין ביטוח מהכורסה בבית

Go!Safe השיקה אתר אינטרנט המאפשר הזמנת ביטוח נסיעות לחו"ל בקלות ובמהירות. באתר האינטרנט של Go!Safe, הנבנה על-פי הקווים העדכניים ביותר ובדגש על פונקציונאליות לגולש, ניתן למצוא מגוון רחב של מוצרי ביטוח מבית "הראל" חברה לביטוח.

אתר Go!Safe מאפשר ללקוח בפעם הראשונה בענף הביטוח, לחוות באופן מלא תהליך של הזמנת פוליסה באינטרנט וטיפול מלא ללא מגע יד אדם. ייחודיות האתר, בנוסף לזמינות ולנוחות, היא העובדה כי הפעילות האינטרנטית מאפשרת לחברה להתחייב על מחיר הביטוח הנמוך ביותר בישראל. באתר מוצעות פוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל לקהל התרמילאים, אנשי העסקים, צעירים, נוסעים בריאים ונוסעים בעלי בעיות רפואיות. באתר ניתן להשוות מחירים, לקבל הצעת מחיר מהירה, לעיין בפוליסות ולבצע הזמנה מאובטחת של הפוליסה באינטרנט.

החלוציות בתחום הטכנולוגי והביטוח הישיר באינטרנט כשהלקוח קובע: איך, מתי, ואיפה שנוח לו הם לחם חוקה של התעשיה החדשה, כפי שמגדירים זאת בחברה.

ב-Go!Safe הלקוח יכול לנהל את חשבונו ישירות באמצעות האינטרנט, גם שכולם סגורים, בארץ ובחו"ל, בבית על הכורסא במכנסים קצרים, בדרך לעבודה, במחשב הנייד ואפילו בחוף הים בתאילנד.