ביטוח נסיעות לחו"ל לספורט אתגרי

   

ביטוח נסיעות לחו"ל לספורט אתגרי

ספורט אתגרי הפך להיות נפוץ מאד בקרב ישראלים רבים. בין אם מדובר על אנשים שרוצים להתנסות בחוויה חד פעמית, או אנשים שממש מכורים לאדרנלין שזורם בגוף - הספורט האתגרי השתלט על ישראל!

אם לא די בכך, ישראלים רבים אוהבים לבצע ספורט אתגרי דווקא בחו"ל, שם התחום יותר מפותח, ויש מגוון של מסלולים ומקומות בהם אפשר לבצע פעילויות אלו. במידה ואתם חולמים על חופשת ספורט אתגרי, ברור שאתם צריכים לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל המיועד לספורט אתגרי. ביטוח נסיעות לחו"ל הוא הכיסוי שאתם מקבלים לא רק למצבים רגילים שיכולים לקרות לכל תייר, אלא גם למצבים מיוחדים שיכולים להיגרם עקב פעילויות שונות של ספורט אתגרי. ביטוח ספורט אתגרי הוא חובה לכל מי שרק מתחיל לחשוב על פעילות שכזו, משום שהוא מכסה עלויות של אשפוז יקר וממושך, חילוץ ממקומות נידחים, ביטוח לציוד היקר שלכם ועוד. מיד נפרט על כל המצבים הללו, ותוכלו לראות כיצד ביטוח נסיעות לחו"ל עוזר לכם להתנהל בחוכמה.
 

 חשופים למקרים שונים

כאשר בוחנים עד כמה ביטוח נסיעות לחו"ל משתלם עבורכם, אי אפשר שלא להתעלם מהעובדה כי כל ספורט אתגרי הוא גם מסוכן במידה מסוימת. זה כמובן כל הריגוש בעניין - אם הספורט לא היה קצת מסוכן, הוא לא היה כל כך פופולארי ומהנה. כל אחד נהנה להיות חשוף לסכנה במידה אחרת, וחובבי הספורט האתגרי הם פשוט בעלי רף גבוה יותר. אולם, ברור כי ביטוח נסיעות לחו"ל נועד לכסות מקרים שבהם הסכנה באמת מתממשת. לא תמיד, אגב, צריך לחשוב בצורה פסימית. יש הרבה מקרים בהם בעקבות ספורט אתגרי בחו"ל שוברים למשל את היד. זה כמובן לא סוף העולם מבחינתכם, ותוך מספר שבועות תוכלו לחזור לפעילות ספורטיבית מלאה. אבל יש דבר אחד שחשוב לשים לב אליו - הפינוי שתצטרכו לקבל לבית החולים, ועלויות הטיפול הרפואי, יכולים לעמוד על כמה מאות ואף אלפי דולרים. בעזרת ביטוח נסיעות לחו"ל אתם מכסים גם את הפינוי שלכם לבית החולים, וגם את הטיפול ביד הפגועה, בין אם יש צורך באשפוז ובין אם לאו. כמובן שפוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל יכולה גם לתת כיסוי למצבים מורכבים הרבה יותר, ואף לאשפוז של מספר שבועות, הטסה של הנוסע חזרה לארץ, והמשך האשפוז כאן.
 

מבטחים גם את כל הציוד היקר

ביטוח נסיעות לחו"ל לא נועד לבטח רק את גופכם - הוא גם נועד לבטח את כל הציוד שלכם. אנשים שטסים לבצע ספורט אתגרי, טסים לא פעם עם ציוד יקר ערך, הרבה יותר מאשר הנוסע הממוצע. ביטוח נסיעות לחו"ל יכול לכסות ציוד המיועד לסקי, ציוד המיועד לגלישת גלים, לטיולי 4X4, ציוד אגרוף, ריחוף מצנחים ועוד. הנקודה היא שכאשר אתם קניתם את הציוד הזה, השקעתם בו לא מעט כסף, סביר להניח שכמה אלפי שקלים. בעזרת ביטוח נסיעות לחו"ל תוכלו לשלם בסך הכל כמה עשרות שקלים, וכך הבטיח שבמקרה של נזק, אבדן או גניבה - אתם מקבלים בחזרה את הפיצוי שיאפשר לכם לרכוש את הציוד מחדש. חשוב לציין, כי ביטוח נסיעות לחו"ל עבור חובבי הספורט האתגרי, נותן מענה לכלל ענפי הספורט, כל עוד אתם לא עוסקים בהם בצורה מקצועית במסגרת של תחרות. כך אתם מקבלים כיסוי אפילו לקרבות מגע חובבניים שאתם עורכים בחו"ל, ויכולים להיות בטוחים שתחזרו בריאים ושלמים לארץ עם כיסוי ביטוחי מלא.