ביטוח נסיעות לחו"ל לכל המשפחה

   

ביטוח נסיעות לחו"ל לכל המשפחה

ברור שאם אתם טסים לחו"ל לבד, תרכשו ביטוח לחו"ל, כדי לכסות כל מקרה שלא יבוא. אבל מה עושים במידה וכל המשפחה יוצאת לטיול בחו"ל? בחינה של פרופיל הישראלי הממוצע שטס לחו"ל מראה, שהמשפחות עדיין שולטות בשוק.

למרות שצעירים רבים טסים לחו"ל, וכמותם גם אנשי עסקים, ואף פנסיונרים, עדיין המשפחות עם הילדים הן התיירים המובילים בישראל. מכיוון שהילדים שלכם יקרים לכם מאד, ברור שתרכשו עבורם ביטוח נסיעות לחו"ל. באמצעות ביטוח נסיעות לחו"ל אתם מבטיחים את הטיפול הטוב ביותר לילדים שלכם, הטסה מוקדמת שלהם לארץ במידת הצורך (כולל כיסוי על הליווי שלכם), ואף רכישה מחדש של הציוד שלהם ועוד כמה דברים. אז איך אפשר לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל לכל המשפחה?
 

לבדוק את האופציה של חבילות משפחתיות

יש היום לא מעט חברות ביטוח, שמציעות חבילות מיוחדות של ביטוח לחו"ל לכל המשפחה. חבילות אלו של ביטוח נסיעות לחו"ל, מיוחדות בכך שהן מציעות מחיר אטרקטיבי במיוחד. בסופו של דבר, כאשר אתם רוכשים ביטוח נסיעות לחו"ל עבור הילדים שלכם, אתם אלו שצריכים לממן באופן טבעי את תשלום הפרמיה היומית עבורם. כאשר מדובר על מימון של אדם בודד לטיול של שבועיים, אפשר להגיד כי מדובר בסכום שאפשר ממש להתעלם ממנו, ומדובר על כמה עשרות שקלים בודדים. אבל מה קורה כשאתם לפתע צריכים לשלם עבור עוד שלוש נפשות?

כאן כדאי לדעת שפעמים רבות, המחיר של ביטוח נסיעות לחו"ל עבור נוסע מתחת לגיל 18, הוא דווקא נמוך יותר. מדוע המחיר דווקא נמוך במסגרת החבילות המשפחתיות?

ראשית, כפי שציינו, חלק ניכר מהמטיילים הם משפחות עם ילדים. חברות הביטוח רוצות לעודד רכישת פוליסות משפחתיות של ביטוח נסיעות לחו"ל, ולכן מציעות מחירים אטרקטיביים. כמו כן, מדובר בהבעת אמון בהורים. ילד, בניגוד למבוגר, נמצא תמיד תחת השגחה מתמדת של מבוגר אחד לפחות, שדואג לו. כמו כן, ילדים נוטים שלא להשתתף בפעילויות אתגריות שונות (למעט ספורט חורף). אם יש לכם ילדים שטסים אתכם לחו"ל, ציינו זאת מול חברת הביטוח. סביר להניח שהיא תציע לכם מחיר אטרקטיבי של ביטוח נסיעות לחו"ל, וכך אתם תוכלו לישון בשקט בידיעה שהילדים שלכם מבוטחים, וגם תשלמו פרמיה יומית סבירה בהחלט.
 

דואגים כל הזמן לילדים שלכם

לא פעם, פוליסות משפחתיות של ביטוח נסיעות לחו"ל כוללות בתוכן סעיפים מיוחדים לילדים. לצורך העניין, הכוונה ב"ילדים" היא אל אדם שהוא מתחת לגיל 14, ולא מתחת לגיל 18, ומיד תבינו מדוע. באופן טבעי, אתם מן הסתם מתכוונים ללוות את הילד שלכם לכל אורך הטיול. אבל מה קורה אם האדם המבוגר לא יכול לחזור יחד עם הילד כתוצאה ממחלה או תאונה? במצב כזה, הפוליסה של ביטוח נסיעות לחו"ל מכסה את המקרה הזה! חברת הביטוח מממנת את הטיסה של הילד חזרה לארץ, ודואגת גם לליווי של אדם בגיר, אשר ילווה את הילד עד אשר הוא יפגוש במשפחתו בחזרה בארץ.

במקרים רבים, פוליסה זו של ביטוח נסיעות לחו"ל תקפה כאמור לילד עד גיל 14, מתוך נקודת ההנחה כי קטין מבוגר יותר, יכול כמובן לדאוג לעצמו (במצב זה, אגב, כמובן שחברת הביטוח תממן את טיסתו חזרה במסגרת פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל, אך לא יהיה צורך במבוגר שילווה את הקטין).